Потрібно комплексне рішення бізнес-проблем? Звертайтесь. Ми їх вирішимо! Програма буде корисною для:

Керівник підприємства

Оцінити результат роботи працівника для системи

Директора

Розробити оптимальний бізнес-процес виконання завдань

Керівника напрямку

Визначити слабкі місця в роботі команди

Програма


 

Формат проведення: анкетування працівників, участь у роботі вашого підприємства 2-3 дні, взаємодія з компанією як клієнт, перевірка точності розуміння завдань над якими працюють працівники, опис процедур виконання

 • Формування критеріїв (оцінка критеріїв) роботи діючої структури
 • Створення візуальної карти процесів та процедур які запускають виконання завдання
 • Перевірка ефективності інструментів автоматизації, якими користуються працівники
 • Тестування діючих бізнес-процесів
 • Опис вимог та обмежень системи в якій працює ваш бізнес
 • Створення профілю посад
 • Бізнес-моделювання оптимальної взаємодії між посадами
 • Формування плану дій для кожної посади в організаційній структурі
 • Опис всіх бізнес-процесів компанії у динаміці

Ви зможете:

 • Сформулювати цілі у бізнесі, над якими вам варто працювати
 • Зберегти 1-2 роки експериментів з автоматизаціює неправильно організованих бізнес-процесів
 • Визначити дійсні завдання працівників, для яких потрібно підготувати ресурси для виконання
 • Уникните дублювання процесів
 • Зрозумієте що потрібно автоматизувати в роботі

Ціна Щоб отримати ціну - виберіть вид послуги

6500 грн

Стандарт

 • Професійна оцінка бізнес-процесів
 • Формування карти процесів підприємства
 • Розробка рекомендацій щодо діючих процесів
Замовити

Залишились питання?

Введіть свій номер телефону

Відгуки

Мар'яна Мельник

Директор мережі салонів "Оксана Муха"

Якщо Ви хочете отримати результат, та вивести свою компанію і команду, яка працює з вами в лідеру то Вам сюди!!! Але відразу хочу Вас попередити, що поблажок не буде. З Вас тут вижмуть усі соки, поки ви не зробите усе правильно! Коли Ви почнете оглядатися назад і аналізувати все, що ви робили до того, як звернулися в "Trainings & Conculting" ви зрозумієте скільки ви упустили і Вам буде шкода, що втратили стільки часу в пусту.
Я звернулася до Володимира Горака, щоб відшліфувати себе, як керівника власної мережі компанії "OKSANA MUKHA" і хочу висловити йому особливу подяку!!! Володимир молодець!!! Він чітко склав програму під мої потреби, та навіть більше не опустивши жодної деталі від відкриття нового салону до моменту коли він стане рентабельним. Ми з ним розбирали програму де розписали кожен крок по усіх етапах де Володимир пояснював та аргументував для чого те чи інше і що з цього ми отримаємо. І це не просто теорія до якої ми звикли і можемо почитати у книжках, журналах чи інтернеті. Це практика. Усі задачі потрібно виконувати практично. Після навчання потрібно було захистити свій проект. І тут почалося саме цікаве. У мене не було спокійного життя поки я все не захистила. Таблички, формули, розрахунки. У все це потрібно було вникати розбиратись. І поки я не зробила усе до кінця мені доводилося доробляти і доробляти.
Я дуже дякую Володі за його в першу чергу професіоналізм, терпіння, наполегливість. За те, що він чітко розуміє до якого результату він веде свого клієнта! Я бажаю Вам процвітання, успіхів багато клієнтів та достойної оцінки тих в кого Ви вкладаєте увесь свій потенціал, час та свою душу!!! ВИ КРАЩІ!!! МОЛОДЦІ!!!

Михайло Негря

Директор, власник ТМ

Тренінги Володимира Горака допомогли багатьом менеджерам подолати бар’єр у спілкуванні з клієнтами та вдосконалили техніки презентації товару.
Співпраця з компанією «Тренінги і Консалтинг Володимира Горака» значно підвищила професійний рівень нашої компанії та заклала основи для активного росту на ринку.
Ми переконалися, що для успішного розвитку компанії обов’язково потрібне професійне навчання.
Компанія «Мегабуд ХХІ» дякує за плідну співпрацю компанії «Тренінг і Консалтинг Володимира Горака» та її керівнику, консультанту та бізнес-тренеру Володимиру

Сергій Топольський

Комерційний директор, власник ТМ

Володимир Горак детально проаналізувавши аспекти діяльності компанії, розробив план своєї роботи та відповідально приступив до роботи в нашій компанії.
Також Володимиру вдалося підібрати найкваліфікованіших працівників, які приступили до роботи в нашій компанії, не менш відповідально та з професійним підходом.
Володимир зумів знайти правильний підхід як до керівництва компанії, так і до кожного працівника зокрема, при потребі допомагаючи у вирішенні питань, які прямо не стосувались заявлених в консалтинговому проекті цілей та завдань.
Всі дії Володимир спрямував на покращення ефективності роботи, зростання прибутків нашої компанії та і загалом порекомендував шляхи комфортної роботи колективу.